Производители

Bestseller

IZOMUR 1L
35.00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany
IZOMUR 5L
175.00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

Контакты




Oнлайн Магазин
MATBUD Строительные Материалы


улица: Andersa 20
44-100 Гливице


звонок: +48 32 331 37 20
факс +48 32 445 70 23
почта: shop@matbud.pl


БАНКОВСКИЙ СЧЕТ
:


Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750





PSB Matbud - Materiały Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

QR CODE - Данные
QR Code Sklep



Контактные лица:

Specjalista ds.sprzedaży:

Dorota Pikulińska
звонок. +48 533 530 660
почта: d.pikulinska@matbud.pl

Dział IT:

Michał Wilczyński
звонок. +48 533 570 980
почта: m.wilczynski@matbud.pl


филиал улица Andersa


MATBUD Строительные Материалы


улица: Andersa 20
44-100 Гливице


звонок: +48 32 331 37 20
факс: +48 32 445 70 23
почта: matbud@matbud.pl


БАНКОВСКИЙ СЧЕТ:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750


QR CODE - Данные
QR Code Andersa

 

Контактные лица:

Dział Łazienek:

Paweł Lisik
звонок. kom. +48 668 335 596
почта: p.lisik@matbud.pl

Aleksandra Drzęźla
звонок. +48 533 570 080
почта: a.drzezla@matbud.pl

Dział Budowlany:

Tomasz Smolik
звонок. +48 533 570 440
почта: t.smolik@matbud.pl

Przemysław Krawczyk
звонок. +48 533 580 240
почта: p.krawczyk@matbud.pl

Księgowość:

Joanna Borkowska
звонок. +48 32 331 37 20
почта: j.borkowska@matbud.pl
 



филиал улица Pszczyńska


MATBUD Строительные Материалы


улица: Pszczyńska 133
44-100 Гливице


звонок. +48 32 232 27 12
факс: +48 32 232 27 12
почта: matbud@matbud.pl


БАНКОВСКИЙ СЧЕТ:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE - Данные
QR Code Pszczynska
Контактные лица:

Dział Budowlany:

Grzegorz Gora
звонок. kom. +48 668 359 972
почта: g.gora@matbud.pl

Dział Łazienek:

Marta Knopik
звонок. +48 533 580 220
почта: m.knopik@matbud.pl