Kategorie

Producenci


O firmie


 

 

MATBUD Materiały Budowlane to prężnie rozwijającą się firma z bogatym doświadczeniem rynkowym, założona w lipcu 1992 roku przez obecnego prezesa Kazimierza Kulę. Od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku gliwickim, wciąż poszerzając grono swoich klientów. Firma posiada dwa salony sprzedażowe w Gliwicach, jeden na ul. Pszczyńskiej 133

 

drugi na ul. Andersa 20

 

Domeną działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyspecjalizowanych materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a w szczególności: materiałów budowlanych, izolacyjnych, sanitarnych, stolarki drzwiowej i okiennej, materiałów dachowych, płytek ceramicznych itp. Firma posiada własny lekki i ciężki transport, mechaniczny załadunek i rozładunek.

MATBUD jest liderem firm: Opoczno, Paradyż, Stolbud, Porta, Gerda, Sokółka, Atlas, Mapei, Sopro, Ceresit, Wim, GórażdżeCement, Cemex, Rockwool, Isover, Icopal, Izohan, Yetico, Adw, Selena, Hydrostop, Velux, Fakro, Izomur, Franke, Armatura Kraków, Koło, Sanplast, Roca, PSB oraz wielu innych.

To co nas wyróżnia to ścisłe przestrzeganie warunków umowy i zamówień oraz wywiązywanie się z nich w sposób terminowy i wygodny dla Klienta. Nasz profesjonalizm doceniły już rzesze zadowolonych Klientów.

Nasza wizja: Być hurtownią materiałów budowlanych budującą swą pozycję na rynku w oparciu o dostarczenie produktów wysokiej jakości, czołowych polskich i zagranicznych producentów w przystępnych cenach.

Nasza misja: Całkowita satysfakcja klienta oraz zajmowanie pozycji rynkowego lidera jako aktywnego i wiarygodnego uczestnika budowlanych przedsięwzięć w regionie.

 

 

 

 

Firma w obrocie handlowym dysponuje wszelkimi udogodnieniami ułatwiającymi współpracę, wśród nich priorytetowe miejsca zajmują: upusty cenowe, płatności przelewem, kartami płatniczymi, raty 0%, doradztwo techniczno-handlowe i architektoniczne oraz sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego.

 

Za swe zasługi MATBUD corocznie nagradzany jest prestiżowymi  wyróżnieniami i nagrodami m.in: