Kontakt

Sklep Internetowy


MATBUD  Materiały Budowlane

Adres:

ul. Andersa 20
     44-121 Gliwice

Godziny otwarcia:

  • PN-PT: 7:00 - 17:00
  • SOB: 7:00 - 14:00
  • NDZ: Nieczynne

  +48 32 331 37 20

 shop@matbud.pl

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!
Obsługa sklepu internetowego:


Mapka dojazdu:


Wyświetl większą mapę
Pomoc techniczna (problemy z użytkowaniem strony/dokonaniem zakupów):
  Mateusz Martyka
 m.martyka@matbud.pl

Osoby Kontaktowe - oddział ul. Andersa 20:


Dział budowlany i stolarka drzwiowa


Specjaliści ds. sprzedaży - materiały budowlane


Zastępca dyrektora sprzedaży
  Dorota Pikulińska
  +48 533 530 660
  d.pikulinska@matbud.pl

Kierownik ds. sprzedaży
  Tomasz Smolik 
  +48 533 570 440
  t.smolik@matbud.pl

Zastępca dyrektora
  Anna Wlach 
  +48 600 297 566
  a.wlach@matbud.pl

Dyrektor działu budowlanego
  Tomasz Grądek 
  +48 668 359 765
  t.gradek@matbud.pl

Dział łazienek i płytek ceramicznych


Specjaliści ds. sprzedaży - płytki ceramiczne i łazienki
Projektantka łazienek
  Natalia Stankiewicz 
  +48 533 570 080
  n.stankiewicz@matbud.pl


Kierownik działu
  Karolina Kowalska
  +48 533 570 080
  k.kowalska@matbud.pl

Zastępca kierownika działu
  Tomasz Patoń 
  +48 533 580 220
  t.paton@matbud.pl

Zastępca dyrektora
  Paweł Lisik 
  +48 668 335 596
  p.lisik@matbud.pl

Dyrektor działu łazienek
  Krzysztof Stencel 
  +48 606 986 230
  k.stencel@matbud.pl



Rachunek Bankowy:



SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750
Dane teleadresowe:QR Code Sklep