Kategorie

Producenci

Bestseller

IZOMUR 1L
32,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

Kontakt


Sklep Internetowy


MATBUD Materiały Budowlane

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Andersa 20
44-100 Gliwice

tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: shop@matbud.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 32 1160 2202 0000 0001 3824 7247


QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Sklep



Osoby Kontaktowe:

osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży - dział łazienki
Agnieszka Krawiec
tel. +48 533 570 080
email: a.krawiec@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży - dział budowlany
Izabela Wójcik
tel. +48 534 676 670
email: i.wojcik@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik IT
Michał Jakubowski
tel. +48 32 232 27 12
email: m.jakubowski@matbud.pl


Oddział przy ul. Andersa


MATBUD Materiały Budowlane

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Andersa 20
44-100 Gliwice

tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: matbud.gliwice@op.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 32 1160 2202 0000 0001 3824 7247


QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Andersa

Osoby Kontaktowe:

osoby kontaktowe matbud gliwice
Dyrektor działu Łazienek
Krzysztof Stencel
tel. kom. +48 606 986 230
email: k.stencel@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Dyrektor działu Budowlanego
Tomasz Grądek
tel. kom. +48 668 359 765
email: t.gradek@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik
Anna Wlach
tel. +48 32 331 37 20
email: a.wlach@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Z-ca kier. ds.sprz. hurt. i zakupów
Paweł Lisik
tel. kom. +48 668 335 596
email: p.lisik@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Aleksandra Drzęźla
tel. +48 533 570 080
email: a.drzezla@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Z-ca kierownika
Izabela Wójcik
tel. +48 32 331 37 20
email: i.wojcik@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Agnieszka Krawiec
tel. +48 533 570 080
email: a.krawiec@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Joanna Supryn
tel. +48 32 331 37 20
email: j.supryn@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Marek Kwiatkowski
tel. +48 668 332 491
email: m.kwiatkowski@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Danuta Mazur
tel. +48 668 332 491
email: d.mazur@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Marcin Dykta
tel. kom. +48 533 570 110
email: m.dykta@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Robert Chęciński
tel. kom. +48 32 331 37 20
email: r.checinski@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kasjerka, sprzedawca
Dorota Uzarska
tel. +48 32 331 37 20
email: d.uzarska@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kasjerka, sprzedawca
Magdalena Osmala
tel. +48 32 331 37 20
email: m.osmala@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Główna księgowa
Joanna Borkowska
tel. +48 32 331 37 20
email: j.borkowska@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Księgowa
Hanna Walicka
tel. +48 32 331 37 20
email: h.walicka@matbud.pl

osoby kontaktowe matbud gliwice
Magazynier
Piotr Stoiński

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierowca
Mirosław Kubec

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierowca, magazynier
Marek Michalski

osoby kontaktowe matbud gliwice
Magazynier
Przemysław Krawczyk

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierowca, magazynier
Damian Przykłota



Oddział przy ul. Pszczyńskiej


MATBUD Materiały Budowlane

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Pszczyńska 133
44-100 Gliwice

tel. +48 32 232 27 12
fax. +48 32 232 27 12
mail: matbud@matbud.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Pszczynska
Osoby Kontaktowe:

osoby kontaktowe matbud gliwice
Wiceprezes
Rafał Brzeski
tel. kom. +48 600 297 566
email: r.brzeski@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik działu budowlanego
Grzegorz Gora
tel. kom. +48 668 359 972
email: g.gora@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Ryszard Kosarewicz
tel. +48 32 232 27 12
email: r.kosarewicz@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży - dział łazienek
Wioleta Włodarczyk
tel. +48 533 580 222
email: w.wlodarczyk@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kasjerka, sprzedawca
Monika Kitlas
tel. +48 32 232 27 12
email: m.kitlas@matbud.pl