Kategorie

Producenci


Kontakt


 

Sklep Internetowy


MATBUD Materiały Budowlane


ul. Andersa 20
44-100 Gliwice


tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: shop@matbud.pl


RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 32 1160 2202 0000 0001 3824 7247


PSB Matbud - Materiały Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany


QR CODE - dane teleadresowe

QR Code Sklep



Osoby Kontaktowe:


Dział IT:
Michał Wilczyński
tel. kom.: +48 533 570 980
e-mail: m.wilczynski@matbud.pl

Dział Łazienek:
Sebastian Filipiak
tel. kom.: +48 533 570 340
e-mail: s.filipiak@matbud.pl

Dział Budowlany:
Dorota Pikulińska
tel. kom.: +48 533 530 660
e-mail: d.pikulinska@matbud.pl


Oddział przy ul. Andersa


MATBUD Materiały Budowlane

ul. Andersa 20
44-100 Gliwice

Godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00 - 18:00
sob.: 7:00 - 14:00

tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: matbud@matbud.pl


RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 32 1160 2202 0000 0001 3824 7247


QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Andersa


Osoby Kontaktowe:



Dział Łazienek:
Aleksandra Drzęźla
tel. kom.: +48 533 570 080
e-mail: a.drzezla@matbud.pl


Paweł Lisik
tel. kom.: +48 668 335 596
e-mail: p.lisik@matbud.pl

Dział Budowlany:
Tomasz Smolik
tel. kom.: +48 533 570 440
e-mail: t.smolik@matbud.pl


Przemysław Krawczyk
tel. kom.: +48 533 580 240
e-mail: p.krawczyk@matbud.pl

Stolarka Drzwiowa:
Natalia Listowska
tel. kom.: +48 533 580 240
e-mail: n.listowska@matbud.pl

Księgowość:
Joanna Borkowska
tel.: +48 331 37 20 wew.24
e-mail: j.borkowska@matbud.pl


Oddział przy ul. Pszczyńskiej


MATBUD Materiały Budowlane


ul. Pszczyńska 133
44-100 Gliwice

Godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00 - 17:00
sob.: 7:00 - 13:00

tel. +48 32 232 27 12
fax. +48 32 445 70 23
mail: matbud@matbud.pl


RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Pszczynska

Osoby Kontaktowe:


Dział Łazienek:
Marta Knopik
tel. kom.: +48 530 580 220
e-mail: m.knopik@matbud.pl

Dział Budowlany:
Grzegorz Gora
tel. kom.: +48 668 359 972
e-mail: g.gora@matbud.pl


 

Oddział przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu


MATBUD Materiały Budowlane


ul. Chorzowska 12
41-910 Bytom


tel. kom.: +48 533 570 340
e-mail: s.filipiak@matbud.pl


RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN:
PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE: