Kategorie

Producenci

Bestseller

IZOMUR 10L
320,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany


Projekt: ,,Modernizacja i rozbudowa Salonu Sprzedaży MATBUD w celu poprawy jakości usług handlowych i konkurencyjności rynkowej".
Realizowany przez: MATBUD Materiały Budowlane Kazimierz Kula, wart. projektu to 1 515 240 PLN, wartość dofinansowania to: 505 200 PLN.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl


Kontakt


STREFY DOWOZU NASZYM TRANSPORTEM (MAPA): KLIKNIJ




Sklep Internetowy


MATBUD Materiały Budowlane

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Andersa 20
44-100 Gliwice

tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: shop@matbud.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 32 1160 2202 0000 0001 3824 7247


QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Sklep



Osoby Kontaktowe:

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik sprzedaży
Dorota Pikulińska
tel. +48 533 530 660
email: d.pikulinska@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Dział IT
Michał Wilczyński
tel. +48 533 570 980
email: m.wilczynski@matbud.pl


Oddział przy ul. Andersa


MATBUD Materiały Budowlane

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Andersa 20
44-100 Gliwice

tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: matbud@matbud.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 32 1160 2202 0000 0001 3824 7247


QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Andersa

Osoby Kontaktowe:

osoby kontaktowe matbud gliwice
Dyrektor działu Łazienek
Krzysztof Stencel
tel. kom. +48 606 986 230
email: k.stencel@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Dyrektor działu Budowlanego
Tomasz Grądek
tel. kom. +48 668 359 765
email: t.gradek@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik
Anna Wlach
tel. +48 32 331 37 20
email: a.wlach@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik ds.sprz. hurt. i zakupów
Paweł Lisik
tel. kom. +48 668 335 596
email: p.lisik@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Z-ca kierownika
Sławomir Znojek
tel. +48 533 580 240
email: s.znojek@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
  Z-ca kier. ds.sprzedaży
Aleksandra Drzęźla
tel. +48 533 570 080
email: a.drzezla@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Krystyna Stolarz
tel. +48 533 570 080
email: k.stolarz@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Joanna Supryn
tel. +48 32 331 37 20
email: j.supryn@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Karolina Kowalska
tel. +48 32 331 37 20
email: k.kowalska@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik sprzedaży
Tomasz Smolik
tel. +48 507 746 203
email: t.smolik@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik sprzedaży
Dariusz Rakowski
tel. +48 533 530 760
email: d.rakowski@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Przedstawiciel handlowy
Aleksandra Kaszuba
tel. +48 32 331 37 20
email: a.kaszuba@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kasjer/sprzedawca
Agnieszka Lesiak
tel. +48 32 331 37 20
email: a.lesiak@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Z-ca kier. kasjer/sprzedawca
Magdalena Osmala
tel. +48 32 331 37 20
email: m.osmala@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Główna księgowa
Joanna Borkowska
tel. +48 32 331 37 20
email: j.borkowska@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Księgowa
Hanna Walicka
tel. +48 32 331 37 20
email: h.walicka@matbud.pl

osoby kontaktowe matbud gliwice
Magazynier
Piotr Stoiński

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierowca
Mirosław Kubec

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierowca, magazynier
Marek Michalski

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik magazynu
Przemysław Krawczyk

osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik magazynu
Damian Przykłota
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierowca, magazynier
Jan Ziemba



Oddział przy ul. Pszczyńskiej


MATBUD Materiały Budowlane

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Pszczyńska 133
44-100 Gliwice

tel. +48 32 232 27 12
fax. +48 32 232 27 12
mail: matbud@matbud.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Pszczynska
Osoby Kontaktowe:
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik działu Budowlanego
Grzegorz Gora
tel. kom. +48 668 359 972
email: g.gora@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Kierownik sprzedaży
Dorota Pikulińska
tel. +48 533 530 660
email: d.pikulinska@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Ryszard Kosarewicz
tel. +48 32 232 27 12
email: r.kosarewicz@matbud.pl
osoby kontaktowe matbud gliwice
Specjalista ds.sprzedaży
Marta Knopik
tel. +48 533 580 220
email: m.knopik@matbud.pl






 


Oddział przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu


MATBUD Materiały Budowlane    

NIP: 6310106115
REGON: 270674090

ul. Chorzowska 12
41-910 Bytom

tel. +48 533 570 340
mail: matbud@matbud.pl

RACHUNEK BANKOWY:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN:
PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE: