RUBI Przyssawka z pompką Ø200

RUBI Przyssawka z pompką Ø 200

  • Producent: RUBI
  • Kod producenta: 8413797189193
  • Dostępność: <b style="color:green">Dostępny</b> Dostępny  (3 szt.)
  • Czas realizacji: Do 48h (do 2 dni roboczych)
  • szt.
  • Cena netto: 393,82 zł / szt. 484,40 zł / szt.

RUBI Przyssawka z pompką Ø 200

 

Wymiar: 20 cm
Maksymalny udźwig: 110 kg
Zastosowanie: do załadunku i przenoszenia ciężkich materiałów bez względu na rodzaj powierzchni, stosowania do gładkich, jak i chropowatych powierzchni, oraz do tych o zróżnicowanych (strukturalnych) teksturach, do manipulowania płytami wielkoformatowymi lub arkuszami ceramicznymi

Dodatkowe informacje:
- Rosnąca popularność i ciągła ewolucja płytek wielkoformatowych sprawiają, że używanie przyssawek podczas układania płytek staje się coraz częściej niezbędne.
- Rozmiary płytek na rynku są coraz większe, stąd używanie przyssawek i innych narzędzi pomocniczych zyskuje na znaczeniu. Większa obecność płytek o chropowatej i przede wszystkim strukturalnej powierzchni, zmusza profesjonalistów do używania bardziej wyspecjalizowanych narzędzi.
- Nowe przyssawki zostały zaprojektowane do przenoszenia płytek o chropowatej i/lub delikatnie strukturalnej powierzchni.
- Wszystkie przyssawki RUBI poddawane są ciągłym testom jakościowym aby zapewnić ich wytrzymałość podczas użytkowania.
- Konstrukcja uchwytu zapobiega przypadkowemu odblokowania zacisku i odessaniu przyssawki.
- Średnica 20 cm sprawia, że przyssawka jest świetna do pracy z płytkami o większym formacie.
- Przyssawkę z pompką można z łatwością obsługiwać jedną ręką. Jest również wyposażona w znacznik bezpieczeństwa wskazujący utratę ciśnienia i przypominający o konieczności dopompowania dla zachowania maksymalnego udźwigu.
- Przyssawka ma też ręczny spust do zwalniania ciśnienia po przeniesieniu płytki.
- Przyssawka z pompką pakowana jest w praktyczną walizkę chroniącą ją w transporcie. Zużyte przyssawki nie gwarantują bezpieczeństwa użytkowania.