RUBI Przecinarka ręczna HIT-850 N

Przecinarka ręczna HIT- N to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.

  • Hersteller: RUBI
  • Herstellerschlüssel: 8413797269635
  • Verfügbarkeit: Verfügbar Verfügbar  (2 szt.)
  • szt.
  • Nettopreis: 957,31 zł / szt. 1.177,49 zł / szt.

RUBI Przecinarka ręczna HIT-850 N

 

Przecinarka ręczna HIT- N to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.

Długość cięcia: 85 cm
prowadnice: pełne 20 mm
łożyska: pełne 20 mm
nacisk łamacza: 800 kg
waga: 33 kg
Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: 60 x 60 cm
Maksymalna grubość cięcia w 1 lub 2 przejściach: 3-15 mm
Zastosowanie: do PROFESJONALNEGO cięcia płytek ceramicznych każdego rodzaju (gresu porcelanowego, gresów szkliwionych oraz płytek ściennych)

Dodatkowe informacje:
- Mechanizm łamacza zaopatrzony jest w rewolucyjny system RUBI MAGNET, który umożliwia blokowanie i odblokowywanie drążka, tak aby naciąć i rozdzielić płytkę tylko jedną ręką. Przy tym zapewnia większą szybkość i wygodę pracy z płytkami wielkoformatowymi. Ponadto, zestaw prowadnic HIT-N zawiera łożyska liniowe, które zapewniają łagodniejsze i wygodniejsze nacinanie.
- System podwójnych prowadnic, stalowej i chromowanej, o średnicy 20 mm, gwarantuje nie tylko większą odporność na zginanie, ale również lepszą widoczność linii nacinania i cięcia.
- Podstawa wytłaczana z aluminium o zamkniętej strukturze zapewnia większą sztywność konstrukcyjną, jednocześnie ułatwiając uzyskanie jeszcze wyższej wydajności cięcia. Przecinarki ręczne HIT-N posiadają dodatkowe, aluminiowe ramiona, które zwiększają powierzchnię podparcia podczas pracy z płytkami wielkoformatowymi oraz przymiar boczny, który ułatwia pomiar i realizację powtarzalnych cięć prostych oraz pozycjonowanie płytki pod kątem 45º.
- Uchwyt dźwigni łamacza wykonany jest z miękkiego tworzywa dla wyższej ERGONOMII i KOMFORTU pracy glazurnika.