ALVEUS

ALVEUS

Kovinoplastika Lož ze Słowenii jest jednym z największych europejskich producentów zlewozmywaków kuchennych i sprzętu kuchennego. Firma została założona w 1954 roku. To międzynarodowa fabryka, która zdobyła godną pozazdroszczenia pozycję na rynku wyposażenia kuchennego, realizując najwyższe standardy jakości, dotrzymując kroku nowoczesnym trendom w zakresie wzornictwa oraz będąc elastycznym i niezawodnym partnerem biznesowym.

Dzięki swoim produktom, które wyróżnia nie tylko doskonała jakość, ale także dobry stosunek jakości do ceny, Kovinoplastika Lož szybko i skutecznie wzmacnia swoją pozycję rynkową w Słowenii, a także w innych krajach europejskich.

Zlewozmywaki marki Alveus są dostępne na wielu rynkach, z których siedem jest kontrolowanych z powodzeniem przez Kovinoplastika Lož poprzez swoje spółki zależne, a reszta poprzez długoterminowe, udane partnerstwa z lokalnymi firmami.

Poza produkcją i marketingiem produktów marki Alveus, Kovinoplastika Lož z powodzeniem zarządza programami produkcyjnymi innych marek własnych, wśród których wyróżnia się marka okuć budowlanych.

Linia produktów gastronomicznych przeznaczona jest dla sektora gastronomicznego, hotelarstwa oraz stołówek.

Kovinoplastika Lož ma długą tradycję we współpracy z europejskimi najważniejszymi firmami w dziedzinie komponentów.

Kovinoplastika Lož jest jednym z najważniejszych ośrodków wiedzy produkcyjnej w regionie. Szczyci się długą tradycją  wytwarzania specjalizowanych narzędzi oraz rozwiniętym systemem ich serwisowania.