Producenci

Nowości

IZOMUR 1L
35,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany
IZOMUR 2L
70,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

Bestseller

IZOMUR 5L
175,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

HG nabłyszczająca warstwa ochronna do paneli laminowanych 1 L


  • Kod: 7063
  • Waga: 1.2 kg
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: HG
  • Cena: 42,63 zł
  • Poleć produkt


  HG NABŁYSZCZAJĄCA WARSTWA OCHRONNA

· zapewnia lśniącą powierzchnię na podłodze z paneli laminowanych
· chroni przed intensywnym brudem, plamami, ścieraniem powierzchni laminatu
· łatwa do usunięcia za pomocą środka HG „czyste panele laminowane – intensywny środek”


Sposób użycia :
Przed położeniem warstwy nabłyszczającej panele , zaleca się umyć całą powierzchnię środkiem HG „czyste panele laminowane – intensywny środek”. Upewnić się, że wszystkie stare warstwy ochronne lub nabłyszczające zostały dokładnie usunięte. Po oczyszczeniu należy przetrzeć całą zabezpieczaną powierzchnię zmywakiem zwilżonym w czystej wodzie. Pozostawić do wyschnięcia. Nanosić warstwę nabłyszczającą za pomocą ściereczki z włókniny (nie wchłaniającej wilgoci) założonej na końcówkę mopa. Preparat nanosić w jednym kierunku. Nie wcierać w powierzchnię. Pokrywać nie więcej niż 5 m2 za jednym razem. Regularnie moczyć ściereczkę w preparacie i starannie wykręcać ja za każdym razem, usuwając nadmiar środka. Po około 45 minutach gdy powierzchnia będzie już sucha można nanieść druga warstwę. Dla uzyskania lepszego efektu połysku drugą warstwę nanosić prostopadle do pierwszej. Po 3 godzinach można już chodzić po podłodze. Jakkolwiek zaleca się nie używać intensywnie podłogi przez około 24 godziny od położenia warstwy ochronnej.
Pozwoli to preparatowi całkowicie stwardnieć.

Bieżąca pielęgnacja: zaleca się używać HG „czyste ,błyszczące panele laminowane”. Można dodawać, dla lepszego połysku, 100 ml HG „nabłyszczającej warstwy ochronnej do paneli laminowanych” do 10 litrów przygotowanego do mycia roztworu.

Wydajność :
60 m2 z 1 litra preparatu


upewnić się przed zastosowaniem preparatu, czy spoiny pomiędzy panelami zostały fachowo zabezpieczone przed przenikaniem wilgoci. Zapewni to długotrwałe użytkowanie podłogi i zapobiegnie efektowi „puchnięcia laminatu”

Produkt posiada atest PZH.

Przydatność do użycia : 36 m-cy od daty produkcji

Opakowanie: 1 L
Materiały Budowlane Gliwice