Producenci

Nowości

IZOMUR 2L
70,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany
IZOMUR 1L
35,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

Bestseller

IZOMUR 5L
175,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

HG czysta łazienka - pianka 0.5 L


  • Kod: 7057
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: HG
  • Cena: 27,25 zł
  • Poleć produkt


 

· usuwa szybko kamienny nalot
· czystość i ekstra połysk – bez szorowania !


Na wszystkich powierzchniach w domu mających kontakt z wodą tworzy się brzydki kamienny nalot. Szczególnie dotyczy to umywalek, kabin prysznicowych, wanien i muszli toaletowych. HG „czysta łazienka – pianka w sprayu” usuwa kamienny nalot szybko i dokładnie. Usuwa także inne zabrudzenia z czyszczonych powierzchni. Zawarte w piance składniki nadają wyczyszczonym powierzchniom piękny połysk !

Sposób użycia :
Przekręcić zabezpieczenie spryskiwacza w lewo (pozycja rozpylanie). Spryskać czyszczoną powierzchnię. Odczekać kilka minut, a następnie przetrzeć powierzchnię miękką gąbką lub szmatką i spłukać czystą wodą. W przypadku bardziej uciążliwych zabrudzeń , pozwolić działać piance na czyszczoną powierzchnię trochę dłużej lub użyć preparatu : HG „hagesan błękitny” lub HG „czysta łazienka – żel czyszczący”. Regularne stosowanie pianki chroni czyszczone powierzchnie przed szybkim odtwarzaniem się kamiennego nalotu i nadaje im piękny połysk.


nie stosować pianki do czyszczenia powierzchni marmurowych lub innych zawierających wapień i nie odpornych na działanie kwasów. Do czyszczenia emaliowanych wanien i zlewów zaleca się używać HG „hagesan błękitny”.

Posiada atest PZH

Przydatność do użycia : 36 m-cy od daty produkcji.

Opakowanie: 0,5 L
Materiały Budowlane Gliwice