ATLAS M-SYSTEM 3G

ATLAS M-SYSTEM 3G

  • Add feedback:
  • Manufacturer: ATLAS
  • Manufacturer's code: 5905400319514
  • Availability: Available Available  (5 szt.)
  • szt.
  • Net Price: 97.77 zł / szt. 120.26 zł / szt.

ATLAS M-SYSTEM 3G 


Materiał: Polipropylen
Zastosowanie: na ściany i sufit

Zużycie:
Zużycie łączników talerzykowych typu 120 PP w zależności od przyjętego wariantu zabudowy oraz typu pomieszczenia zawiera tablica 7. Rozbieżności w stosunku do wskazań zawartych w przedmiotowej tablicy mogą wynikać np. z zastosowania przy wykonywaniu prac ścinków płyt do uzupełnień fragmentów okładziny.

Dodatkowe informacje:
- Służy do mocowania płyt: g-k, z materiałów drewnopochodnych, cementowo-włóknowych, typu ALUCOBOND itp. do powierzchni ścian, sufitów, skosów poddaszy.
- Umożliwia wykonywanie obudów kanałów wentylacyjnych i instalacyjnych, sufitów podwieszanych o zróżnicowanych poziomach, itp.
- System dedykowany jest zarówno do nowo wykańczanych pomieszczeń, jak i do prac remontowych, szczególnie przy adaptacji strychów i poddaszy na cele użytkowe lub też adaptacji użytkowanych pomieszczeń na inne cele. System rekomendowany jest do montażu PŁYT BUDOWLANYCH ATLAS lub WIM, służących do wykonywania wszelkiego typu obudów, uzupełnień, itp.
- Łatwy i szybki w montażu - mocowanie punktowe umożliwia wykonywanie prac przez jedną osobę
- Umożliwia minimalne odsunięcie płyty od podłoża już od 1cm
- Wygodny i lekki w transporcie – opakowanie waży zaledwie 1,5 kg i zawiera wszystkie niezbędne elementy do wykonania montażu płyt g-k
- Bezkolizyjny – w przypadku istniejącego orurowania lub okablowania, daje możliwość szybkiego montażu płyt przy zachowaniu wymaganej stabilności mocowania
- Bezodpadowy – nie wymaga docinania ani wynoszenia odpadów