HYDROSTOP - TAŚMA 512 20cm x 20mb (cena za opakowanie)

HYDROSTOP-TAŚMA nr 511 lub 512 do wykonania zbrojonego, elastycznego laminatu uszczelniającego z powyższymi powłokami elastycznymi i superelastycznymi


Ceny produktów na zamówienie będą potwierdzane przed realizacją zamówienia, gdy ilość sztuk dostępnych od ręki jest równa 0

W przypadku chęci zamówienia większej ilości niż dostępna od ręki prosimy o kontakt z handlowcem:
- d.pikulinska@matbud.pl
- 533 530 660


  • Výrobce: HYDROSTOP
  • Kód výrobce: 8727900972863
  • Dostupnost: <b style="color:#9B410E;">Na zamówienie </b> Na zamówienie  (0 szt.)
  • szt.
  • Cena bez DPH: 300,00 zł / szt. 369,00 zł / szt.

Taśmę zatopia się w Hydrostopie-Elastycznym i następnie uszczelniona Hydrostopem-Superelastycznym. Zestawem tym można uszczelnić dylatacje na balkonach, przepusty, powierzchnie podatne na pęknięcia, styki robocze, styki powierzchni uszczelnionych Hydrostopem z obróbkami blacharskimi oraz można uszczelniać inne podobne miejsca w budowlach.
Zestaw stosuje się w szczególności w miejscach poddanych przemieszczeniom takich jak: dylatacje poziome i pionowe, styki nawierzchniowej płyty tarasowej ze ścianą, w miejscach przechodzenia rur i kabli przez ściany oraz na powierzchniach niezbrojonych wylewek w których zazwyczaj powstają pęknięcia. Przypadki takie mogą dotyczyć następujących elementów budowli lub typów konstrukcji: stropy, wylewki, styki ściany fundamentowej z płytą fundamentową i ścianki attyk.

Taśmę - produkt 512 stosuje się w miejscu długich styków liniowych. Taśma 511 dogodna jest w miejscu skomplikowanych kształtów powierzchni uszczelnianej.