DACHERMANN Grunt dekarski 1KG

Grunt Dekarski firmy Dachermann 1KG to szybkoschnąca emulsja do gruntowania i wzmacniania podłoży budowlanych.


W celu ustalenia ceny produktu bądź zakupu produktu prosimy o kontakt z naszą specjalistką ds. obsługi klienta:

Grunt Dekarski firmy Dachermann to szybkoschnąca emulsja do gruntowania i wzmacniania podłoży budowlanych. Impregnat ten jest produkowany na bazie najwyższej jakości wodnej dyspersji kopolimeru butadienowo-styrenowego, dzięki czemu bardzo dobrze reguluje on proces chłonności podłoża. Po wyschnięciu Grunt Dekarski jest niepalny.

Grunt Dekarski jest stosowany do wszystkich osłabionych, niespójnych, nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych lub pylących podłoży budowlanych pod Nylon Dekarski oraz farby, tynki, wylewki, tapety, gładzie i kleje. Produkt ten doskonale nadaje się do gruntowania m.in. dachów z papy oraz pokryć z blach nowych oraz skorodowanych.

Grunt Dekarski charakteryzuje się szybkim procesem schnięcia. Po wyschnięciu jest bezbarwny oraz odporny na działanie ognia, a ponadto przepuszcza parę wodną. Jest produktem uniwersalnym - można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Zaletą Gruntu Dekarskiego jest to, że jest on impregnatem gotowym do użycia - nie wymaga on rozcieńczania ani mieszania z innymi produktami.

Charakterystyka Gruntu Dekarskiego:

  • dostępne opakowania: 5 kg oraz 1 kg;
  • kolor: biały w opakowaniu - po wyschnięciu bezbarwny;
  • zużycie: 0,25 kg/m2 na wszystkich podłożach z wyjątkiem blachy; 0,10 kg m2 na podłożach z blachy;
  • sposób użycia: nanosić na podłoże jednokrotnie wałkiem lub pędzlem, jako cienką i równomierną warstwę.