Kategorie

Výrobci

WYNAJEM AUT


Cekol GS-20 Klej gipsowy 20 kg.


  • Kód: 45537
  • Hmotnost: 20 kg
  • Dostupnost: Na zamówienie ⌛
  • Výrobce: CEKOL
  • Cena s DPH: 19,45 zł
  • (Cena bez DPH: 15,81 zł)
  • szt.
  • Doporučit produkt

 

 ZASTOSOWANIE:

CEKOL GS-20 jest klejem gipsowym do płyt gipsowo-kartonowych.. Może być również stosowany do płyt zespolonych do izolacji cieplnej/akustycznej. Nadaje się również do przyklejania elementów gipsowych (sztukaterii) do podłoży betonowych, z cegły, gazobetonu oraz bloczków gipsowych (np. Pro-Monta). Może być stosowana wyłącznie wewnątrz, w pomieszczeniach suchych, na podłożach mineralnych.

WŁAŚCIWOŚCl:

CEKOL GS-20 jest suchą mieszanką gipsu syntetycznego, wypełniaczy mineralnych oraz dodatków modyfikujących i uszlachetniających. CEKOL GS-20 jest produktem ekologicznym, nietoksycznym i łatwym w stosowaniu. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

Klej gipsowy posiada doskonałą przyczepność do podłoży betonowych, z cegły, gazobetonu, bloczków gipsowych oraz płyt kartonowo-gipsowych. Podłoże powinno być czyste, zwarte, nośne i wolne od zatłuszczeń. Elementy stalowe należy zabezpieczyć antykorozyjnie. Farby, luźne ziarnka piasku i tynku oraz wszelkie warstwy trwale niezwiązane z podłożem należy usunąć.

WYKONANIE:

Zawartość opakowania wsypać do odmierzonej ilości wody (0,40 do 0,45 litra wody na 1 kg suchej mieszanki) i pozostawić na około 2 minuty. Wymieszać do uzyskania jednolitej gęstej masy. Bezpośrednio po wymieszaniu klej jest gotowy do użycia i zachowuje swoje właściwości przez około 20 minut.DANE TECHNICZNE:
Zaprawa spełnia wymagania: EN 14496
Proporcje mieszanki: 0,40 do 0,45 litra wody na 1 kg proszku
Zużycie: 3-5 kg/m² płyty
Czas zużycia zaprawy: 20 minut
Temperatura wykonywania prac: + 5 st.C do + 25 st.C
Czas zużycia zaprawy: 20 min.
Przyczepność do podłoża:
- płyt kartonowo-gipsowych: ≥ 0,4 N/mm2
- beton: ≥ 1 N/mm2
Przyczepność do warstwy izolacyjnej: ≥ 0,06 N/mm2
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 4 N/mm2
Wytrzymałość na ściskanie: ≥ 10 N/mm2
Reakcja na ogień: A1
Produkt posiada: Atest PZH 
Materiały Budowlane Gliwice