Producenci

WYNAJEM AUT


Cekol ZS-06 Biała cementowa zaprawa szpachlowa 25 kg.


  • Kod: 45554
  • Waga: 25 kg
  • Dostępność: Na zamówienie ⌛
  • Producent: CEKOL
  • Cena brutto: 30,20 zł
  • (Cena netto: 24,55 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

ZASTOSOWANIE:

CEKOL ZS-06 jest mrozo- i wodoodporną zaprawą, służącą do uzupełniania ubytków oraz wyrównywania powierzchni ścian i sufitów na zewnątrz oraz wewnątrz budynków..

WŁAŚCIWOŚCI:

CEKOL ZS-06 jest suchą mieszanką białego cementu, białych wypełniaczy mineralnych oraz środków modyfikujących. Zaprawę można stosować na podłożach mineralnych, z cegły, betonu, gazobetonu, na tynkach cementowych i cementowo-wapiennych. Grubość ziarna do 0,5 mm. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

Podłoże powinno być czyste, zwarte, wolne od zatłuszczeń. Farby emulsyjne, olejne, klejowe oraz luźne ziarenka piasku usunąć. Podłoża silnie chłonące należy zagruntować emulsją gruntującą CEKOL DL-80.

WYKONANIE:

Zaprawę należy przygotować wsypując 1kg proszku do ok. 0,2 l wody (ok. 5 litrów na worek 25 kg) i wymieszać mieszadłem wolnoobrotowym do uzyskania jednorodnej masy. Bezpośrednio po wymieszaniu zaprawa nadaje się do użycia i zachowuje swoje właściwości przez ok. 2 h. W przypadku zgęstnienia w tym czasie należy ja ponownie wymieszać nie dolewając wody. Zaprawę nanieść na przygotowane podłoże za pomocą gładkiej pacy. Grubość warstwy 1 á 5 mm. Świeża zaprawa wymaga typowej pielęgnacji jak dla zapraw cementowych. W czasie wiązania należy ją chronić przed zbyt szybkim wysychaniem, np. poprzez delikatne zraszanie wodą. DANE TECHNICZNE:
Spełnia wymagania: EN-998-1 GP CS IV W 1
Reakcja na ogień: A1
Absorpcja wody: c ≤ 0,4 kg/m²·min 0.5
Wytrzymałość na ściskanie: ≥ 6N/mm²
Przyczepność po cyklach sezonowania: ≥ 0,5 N/mm², FP-b
Współczynnik przpuszczalności pary wodnej:5/20
Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,47/0,54
Zużycie: ~ 1,6 kg/m² /mm
Temperatura stosowania i podłoża: od +5 á +25 oC
Czas zużycia: ok. 2h
Produkt posiada Atest PZH 
Materiały Budowlane Gliwice