ProducenciProjekt: ,,Modernizacja i rozbudowa Salonu Sprzedaży MATBUD w celu poprawy jakości usług handlowych i konkurencyjności rynkowej".
Realizowany przez: MATBUD Materiały Budowlane Kazimierz Kula, wart. projektu to 1 515 240 PLN, wartość dofinansowania to: 505 200 PLN.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl


CERESIT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY GRUNT CT 17 2 L


  • Kod: 63422
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: CERESIT
  • Cena: 29,95 zł
  • Poleć produkt

Cena za opakowanie
 
Preparat gruntujący
 
Zastosowanie:

Preparat Ceresit CT 17 służy do gruntowania podłoży wewnątrz i na zewnątrz budynków przed mocowaniem płytek ceramicznych, wylewaniem posadzek, szpachlowaniem, malowaniem czy mocowaniem płyt izolacji termicznej. Grunt nie zawiera rozpuszczalnika. Zagruntowane CT 17 podłoża (wszelkiego rodzaju tynki, betony, jastrychy) mają mniejszą nasiąkliwość, co zapobiega zbyt szybkiemu przesychaniu zapraw klejących, posadzek, szpachlówek czy farb. Preparat wnika w podłoże i wiąże ziarna kruszywa, nie powoduje jednak zwiększania parametrów wytrzymałościowych w całym przekroju podłoża. Stosowanie CT 17 szczególnie zalecane jest na podłoża gipsowe, anhydrytowe i gazobetonowe. Jest on odpowiedni także do gruntowania płyt wiórowych i nie impregnowanych płyt gipsowo-kartonowych.
 
Dane techniczne:
- Baza: wodna dyspersja żywic syntetycznych,
- Gęstość: ok.1,0 kg/dm3,
- Temperatura stosowania: od +5 st. C do +25 st. C,
- Czas schnięcia: ok. 4 godz.,
- Zużycie: od 0,1 do 0,5 l/m2 w zależności od równości,
- Preparat powoduje żółtawe zabarwienie podłoży,
- Opakowanie: 2 l,
- Ilość w kartonie: 10 sztuk,
- Ilość na palecie: 240 sztuk,
- Wyrób posiada ocenę higieniczną Państwowego Zakładu Higieny 4/B-1661/94.